شهرداری رشت
۱۴۰۲ دوشنبه ۱۰ مهر
به وب سایت سازمان پارک ها و فضای سبز شهرداری رشت خوش آمدید
آموزش ایمنی و آتش نشانی به نگهبانان ادارات و شرکت های مختلف/ آتش نشانی رشت 1400/09/28
آموزش ایمنی و آتش نشانی به نگهبانان ادارات و شرکت های مختلف/ آتش نشانی رشت

 

125 رشت- اهمیت آموزش کارکنان، نیروی انسانی در تمامی ادارات، شرکت ها، کارخانجات و... از اهمیت ویژه ای برخوردار بوده چراکه قطعا و حتما پیشگیری از بروز حوادث و یا پیشگیری از گسترش هر گونه آتش سوزی و رخداد های ناگوار که گاها موجب خسارات مالی و جانی جبران ناپذیر است به توسط افراد حاضر در محل به جهت آگاهی از دانش تخصصی انکار پذیر خواهد بود.

حبیب موحدی معاون آموزش و پیشگیری سازمان آتش نشانی رشت با تاکید بر اینکه برخورداری از دانش استفاده از وسایل اطفای آتش، آگاهی از خطرات محل کار، چگونگی بروز حوادث، ماندن و یا نحوه صحیح فراراز محل حوادث، اطلاع یابی و سرعت عمل در فراخوان و استمداد از نیروهای امدادی همچون آتش نشانان و... بسیار پر اهمیت و حیاتی است، گفت: آموزش نکات ایمنی و آتش نشانی یکی از عواملی است که در کنار استمرار آن می تواند موجب افزایش مصونیت از خطر شود.

وی با اشاره به آموزش ایمنی بالغ بر 35 تن از نگهبانان ادارات و شرکت های متعدد توسط تیم آموزشی این سازمان در روز پنج شنبه 25 آذر 1400 افزود: آموزش ایمنی و آتش نشانی برای نگهبانان از آنجایی که اکثریت به صورت شبانه روزی حضور فیزیکی داشته و از تمامی فضای محل خدمت خود اطلاع و آگاهی دارند دارای اهمیت ویژه بوده چرا که بخصوص عاملی همچون کشف فوری حادثه در ساعات غیر اداری و رفتار صحیح و اطلاع آن به نیروهای امدادی یکی از عواملی است که در کاهش خسارات ناشی از حوادث تاثیر گذار است.

 
 
 
 
 
تعداد بازدید: 2650
هدف شهرداری ، ارائه خدماتی موِثر در راستای بهبود و توسعه شهری است
Powered by DorsaPortal