شهرداری رشت
۱۳۹۹ جمعه ۱۴ آذر
به وب سایت سازمان پارک ها و فضای سبز شهرداری رشت خوش آمدید
مدیرکل دفتر هماهنگی عمرانی و خدمات شهری سازمان شهرداری‏‌ها و دهیاری‏‌های کشور: استخدام 4000 نفرآتش‌نشان از طریق آزمون / افراد سه برابر ظرفیت پذیرفته می شوند/ آتش نشانی رشت 1398/05/19
مدیرکل دفتر هماهنگی عمرانی و خدمات شهری سازمان شهرداری‏‌ها و دهیاری‏‌های کشور: استخدام 4000 نفرآتش‌نشان از طریق آزمون / افراد سه برابر ظرفیت پذیرفته می شوند/ آتش نشانی رشت
 
 

مدیرکل دفتر هماهنگی عمرانی و خدمات شهری سازمان شهرداری‏‌ها و دهیاری‏‌های کشور:

استخدام 4000 نفرآتش‌نشان از طریق آزمون / افراد سه برابر ظرفیت پذیرفته می شوند

125 رشت- به گزارش خبرنگار تحریریه خبر روابط عمومی سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی رشت و به نقل از خبرگزاری ایسنا- منطقه گیلان، مدیرکل دفتر هماهنگی عمرانی و خدمات شهری سازمان شهرداری‏‌ها و دهیاری‏‌های کشور با بیان اینکه آزمون استخدامی مشاغل آتش‌نشانی در 4 رشته شغلی برای استخدام 4هزار نفر امروز برگزار شد، گفت: سهمیه استان گیلان در این آزمون 50 نفر است.

سید حبیب راضی در حاشیه آزمون استخدامی مشاغل آتش‌نشانی در رشت با بیان اینکه این آزمون در 4 رشته شغلی برای استخدام 4هزار نفر در روز جمعه 18 مرداد 98 برگزار شد، گفت: سهمیه استان گیلان در این آزمون 50 نفر است  که 27 نفر سهمیه شهر رشت هستند.

وی افزود: 2 هزار و 949 نفر از داوطلبین مرد واجد الشرایط برای شرکت در این آزمون در گیلان ثبت نام کرده اند.

مدیرکل دفتر هماهنگی عمرانی و خدمات شهری سازمان شهرداری‏‌ها و دهیاری‏‌های کشور، با اشاره به اهمیت برگزاری آزمون عملی آتش‌نشانی تصریح کرد: براساس آمار داوطلبین شرکت کننده در این آزمون، می توان گفت که به ازای هر یک فرصت شغلی آتش نشانی 60 نفر در رقابت هستند؛ که این فرصت برابر می تواند منجر به انتخاب و جذب فرد اصلح در شغل آتش نشانی شود.

راضی با بیان اینکه هم اکنون 20هزار نیروی آتش نشان در کشور مشغول به خدمت هستند، یادآور شد: با جذب افراد جدید به استانداردهای جهانی نزدیک تر خواهیم شد.

وی روند برگزاری این آزمون را با توجه به میزبانی جهاد دانشگاهی مطلوب و خوب بیان کرد و گفت: عملکرد جهاد دانشگاهی به عنوان مجری برگزاری این دوره بسیار رضایت بخش بود.

مدیرکل دفتر هماهنگی عمرانی و خدمات شهری سازمان شهرداری‏‌ها و دهیاری‏‌های کشور با بیان اینکه این آزمون در دو بخش علمی و عملی برگزار می شود، گفت: افراد سه برابر ظرفیت پذیرفته می شوند و در ادامه در آزمون عملی سنجیده خواهند شد.

راضی در پایان حرفه آتش نشانی را خاص و حساس عنوان کرد و گفت: آتش نشانی شغل نیست، عشق است و باید با نگاه ویژه به این حرفه نگریست.

همین گزارش حاکی است: آزمون استخدامی مشاغل آتش نشانی ها توسط سازمان جهاد دانشگاهی گیلان در شش حوزه امتحانی در رشت برگزار شد.

 
 
 
 
 
 
تعداد بازدید: 312
هدف شهرداری ، ارائه خدماتی موِثر در راستای بهبود و توسعه شهری است
Powered by DorsaPortal